0 232 430 71 400 532 610 87 48 - 0 532 111 71 40 info@bebtemizlik.com

Dış Cephe Cam Temizliği

Her Çeşit Cam Temizliği, Tek ve Çift Camların Temizliği, Çerçeve Temizliği, Bölme Camların Temizliği, Cam Kapıların Temizliği, Camdan Yapılmış Çatıların Temizliği


Cam Temizliği Yapmış Olduğumuz Hizmetlerin En Önde Gelenlerindendir. Camlarınızda Hava Kirliliğine Paralel Olarak Yağmur ve Rüzgarlı Havalarda Camlarınız Kir, İs Olur. Bu Camlar Uzun Zaman Temizlenmediği Taktirde Cam Tabakasının Üzerinde Kir Tabakası Oluşur, Cam Pası Meydana Gelir. Bu Tür sıkıntılar Yaşamamak İçin Camlarınızın Ayda Bir Temizlenmesi Gerekir. Müşterilerimizin Bu Tür İhtiyaç Duyduğu İşlerde BEB Temizlik Firmamızdan Telefon İrtibatı İle Yardım Almanızı Öneririz.

 

Yukarıda Belirtilen Cam Temizleme İşleri Deneyimli Uzmanlarımız Tarafından Yerinde İncelenir, Camların Temizliği ve Çerçeve Çeşidinin Bakımı Hakkında En İnce ve Detaylarına Kadar Bilgilendiriyoruz. Sizlere En Temiz, En Hesaplı ve Profosyonel Temizliği Sunacağımıza Garanti Veriyoruz.

 

HAFTALIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bu Hizmet Hafta Sonu Günlerinden Birind Yapılabilmektedir. Daha Geniş Bir Zaman Diliminde Daha Detaylı Bir Temizlik Sunulur.

HAFTALIK TEMİZLİK DETAYLARI

Tüm Kapılar Silinir,
Tavan ve Duvarlarda Örümcek Ağı Ağı Kontrolü Yapılarak Oluşan Ağlar Temizlenir,
Aydınlatma Düğmeleri, Telefonlar, Pc Klavyeler ve Monitörleri Temizlenir,
İç ve Dış Cam Temizliği Yapılarak Doğramalar Temizlenir,
Hergün Yapılması Mümkün Olmayan Fayans ve Kapıların Dezenfektesi ve Temizliği Sağlanır.