0 232 430 71 400 532 610 87 48 - 0 532 111 71 40 info@bebtemizlik.com

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat ve tadilat temizliklerinde personellerimiz cam ve çerçeve temizliği, kapıların temizliği, banyo ve wc de bulunan derz ve inşaat pisliklerinin temizlenmesi, mutfak dolaplarında montaj sırasında oluşan pisliklerin temizlenmesi, son olarak da inşaat sırasında zeminler de oluşan leke ve kirlerin yüzeye zarar vermeyecek şekilde temizliğinin yapılmasıdır.

 

Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerlerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dert etmeyin, uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazır.

 

İnşaat ya da tadilat sonrası oluşan, temizliği zahmet isteyen kaba pislikten eser kalmaz. Kaba pislikten sonra ortaya çıkan ve bir o kadar zor olan toz ve ince pislikleri de temizliyoruz.

 

İnşaat sonrası ya da tadilat görmüş mekanların temizliği hem zahmetlidir, hem de bu mekanarın normalden daha etkili malzemelerle temizlenmesi gerekir. Bize başvurarak bu zahmetli işten kurtulursunuz. Uzman kadromuzla yeni işyerinize, evinize hijyen içinde, tekrar temizlik gerektirmeden yerleşebilirsiniz.

 

İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;


Radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;
Cam yüzeyleri, çerçevelerdeki boya, alçı, bant lekeleri kimyasal ve malzemeye zarar vermeyen deterjanla çıkarılır, üzerinden tekrar temizlenir;
Kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;
Tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;
Ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle ve buhar makinesiyle temizlenir
Mermer zeminler, parkeler özel ve sağlığa zararlı olamayan deterjanlarla temizlenir.


Banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir
Mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.