0 232 430 71 400 532 610 87 48 - 0 532 111 71 40 info@bebtemizlik.com

Koltuk Yıkama

Profesyonel bir temizlik için kesinlikle doğru yerdesiniz. Öncelikle koltuk yıkama titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.. Koltuk yıkamada 30 yılın verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Evlerde özelikle dikkat edilmesi gereken şeylerden biride kotukların silinmesi işlemidir. Evlerde elle koltuk silindikçe koltukların bütün kirleri ve pislikleri koltuğun içerisinde bulunan süngere iyice yerleşir. ilk etapta koltuk temizlendi gibi görünsede zamanla bu kir ve pislikler kusma yaparak koltuğun hem daha kir gözükmesine hemde kumaşın çürümesine neden olur. Önemli olan sadece bu değil sağlık açısındanda son derece zaralı bir ortam oluşmaktadır.

Siltem koltuk yıkama izmir firması olarak ; bünyemizde bulunan yerinde yıkama ekiplerimiz evlerinizde bulunan koltuk, çekyat, duvardan duvara halılarınızın temizliğini son derece titizlikle ve profesyonelce yapmaktadır.

Randevu sistemi ile çalışan ekiplerimiz önceden belirlediğimiz gün ve saatte ev ve işyerlerinize gelerek sırasıyla şu işlemleri uygulamaktadır .

1. KOLTUK YIKAMA RANDEVUSU ALAMA

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama işlemlerimizi randevu sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve duvardan duvara halılarınızı yıkatmadan en az 3 gün önceden firmamızdan randevu alarak bu işlemi yapmanızda fayda olacaktır. Çünkü zaman herkez için çok değerlidir…

2. YIKAMA ÖNCESİ TOZ ALMA

Koltuk veya duvardan duvara halılarınızın yıkama işlemi olmadan önce kırılacak eşyalar sağlam bir yere alınır. Daha sonra koltuklara uygun yıkama yapılacak bir yere alınır. Yıkama işleminden önce koltuk üzerindeki ve içerisindeki kir, top ve mikroplar yüksek vakum gücü olan makinalarla tozları itina ile alınır.

3. LEKELERE LOKAL İŞLEM

Yıkama işleminden önce koltuk veya halıların üzerindeki lekelere Almanyadan özel olarak getirttiğimiz leke çıkarıcılarla lokal işlem yapılarak yıkamadan sonra lekelerin çıkması sağlanır.

4. KOLTUK FIRÇALAMA SİSTEMİ

Koltuklara bu aşamada önce tek tek koltuklara önceden hazırlanmış bitkisel deterjanlarla koltuğun üzerine makina ile deterjanlı ilaçlarla su ile birlikte püskürtülerek yumuşatılır. Daha sonra hassas koltuk fırçalama makinası ile koltuğun her yeri güzel bir şekilde fırçalanır. Koltuk fırçalaması sırasında en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biride koltukların kol ve baş koyma yerleridir. Sizlerde birlirsinizki koltukların en çok kol ve baş koyma yerleri kirlenir ve yağlanır. Bu bölgelere bir kaç defa işlem uygulanmaktadır.

5. DURLAMA ve VAKUMLAMA

Koltuklar güzel bir şekilde fırçalandıktan sonra koltuğun üzerindeki bütün kirli sular sırasıyla yüksek çekim gücü olan makinalarımızla çekilmektedir. Kirli sular çekildikten sonra makinamızın içine temiz su koyularak tekrardan koltuğunuza durlama işlemi yapımaktadır.

6. HAVALANDIRMA

Yıkama ve durlama işlemleri bittikten sonra koltukları tekrar istediğiniz yere koyarak havalandırmaya bırakmak gerekir. Havalandırmada dikkat edilmesi gerek şeylerden biride kapı veya pencerelerden enz 2 tanesini açık bırakmanız daha iyi olacaktır. Yaz aylarında koltukların yıkandıktan sonra kuruma süresi kumaşın cinsine göre en az 2 en çok 4 saattir. kış aylarında ise 4 veya 7 saattir.

Siltem halı ve koltuk yıkama tercih ettiğiniz için teşekkürler..